Prodlužování řas

Začalo v devadesátých letech na dálném Východu, nikoli v USA, či jiných zemí, jak se mnoho lidí domnívá. Srovnávat lepení tzv. "trsečků" řas či falešných (umělých) řas vcelku a prodlužování řas metodou řasa na řasu nelze. Jedná se o zcela jiný způsob aplikace i celkový vzhled prodloužených řas. Zatímco "trsečky" řas působí velmi nepřirozeným, umělým dojmem a při vypadnutí jednoho se celý efekt ztrácí, při prodlužování řas je přilepena vždy jedna syntetická řasa na jednu řasu vlastní.

Tím se stane prodloužením řasy, které nejen vypadá naprosto přirozeně a přirozeně se i chová. Takto prodloužené řasy jsou odolné vůči vodě, pocení, slzám i bazénovému chloru. Syntetické řasy JB Cosmetics jsou přímo určené pro prodlužování řas. Vlákna těchto řas jsou vyleštěná speciální metodou, která vylepšuje spojení syntetické řasy a řasy vlastní. Vlákna řas JB Cosmetics jsou v současnosti vylepšené o mikropóry, které optimalizují spojení mezi vlastní řasou a řasou syntetickou. Speciální adhezivum JB Cosmetics se vsakuje do mikropórů těchto řas a po kontaktu s vlastní řasou se ihned dokonale přilepí. Při správné přípravě, aplikaci a dodatečné péči klientky se dosáhne toho, že prodloužení řas zůstává až do doby, kdy vlastní řasa přirozeně vypadne.

Z ČEHO JSOU JANE BEAUTY COSMETICS ŘASY VYROBENÉ?

Jsou to syntetické řasy s vlákny s mikropóry, která byla vytvarována a vyleštěna do podoby přírodních řas tak, aby vypadaly přirozeně. Řasy Jane Beauty Cosmetics jsou ručně vyráběné a stále se monitoruje pevnost, délka a tvar.

KOLIK PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS STOJÍ?

První aplikace 2 000,- Kč, doplňování 500 - 1000,- Kč dle rozsahu, časového rozmezí, použitých řas, barvy, popř. použití Swarowski křištálu pro třpytivý vzhled.

MOHU NA TYTO ŘASY POUŽÍT ŘASENKU?

Jedinou řasenku, kterou můžete použít na Jane Beauty Cosmetics Prodloužené řasy je Volume-Up Coating řasenka, kterou můžete zakoupit od své kosmetičky ihned po aplikaci. Dodává řasám hustotu, délku a krásnou křivku. Je vodou odstranitelná. Nezapomeňte: Nikdy nepoužijte řasenku na bázi oleje a tzv. voděodolné řasenky! Při jejím odličování by mohlo dojít k odstranění lepidla z Prodloužených řas a tím odpadnutí řasy.

DLE ČEHO VYBÍRÁM TU SPRÁVNOU DÉLKU ŘAS?

Přirozená délka vlastních řas je nejkratší u vnitřního a vnějšího koutku a nejdelší řasy jsou uprostřed oka. Přírodní řasy musí tvořit nejméně 1/3 délky prodloužení, které chcete aplikovat. Delší prodloužení přírodní řasa neunese a může to tedy potom vést k jejímu uvolnění z folikulu a vypadnutí.

CO KDYŽ DO OKA UKÁPNE LEPIDLO?

Oko ihned vyplachujte minimálně 10 minut vodou. Okamžitě kontaktujte lékaře!

JAK DLOUHO PRODLOUŽENÉ ŘASY VYDRŽÍ?

Při správné aplikaci a správné péči klientky, vydrží Prodloužené Jane Beauty Cosmetics řasy stejně dlouho, jako přírodní řasa. Protože řasy přirozeně vypadávají, doporučuje se třítýdenní doplňování prodloužení, aby řasy vypadaly stále plné.

CO DĚLAT, KDYŽ MÁ KLIENTKA ŘASY BLEDÉ?

Je nutné řasy nejprve nabarvit, ale nikoliv v ten stejný den. Nejlépe 48 hodin před aplikací.

JAK DLOUHO TRVÁ APLIKACE PRODLOUŽENÝCH ŘAS?

Záleží na šikovnosti kosmetičky a její chuti učit se nové věci. Jako u jiných případů je to otázkou praxe. Zkušená kosmetička zvládne celou aplikaci do 2 hodin.

POŠKOZUJE PRODLOUŽENÍ ŘAS PŘÍRODNÍ ŘASY?

Prodloužení je přilepeno na keratinizovanou část přírodní řasy a je velmi lehké. Proto nemůže způsobit žádné poškození. Každý z našich výrobků je důkladně testovaný týmem zkušených techniků Jane Beauty Cosmetics, aby byla zaručena nezávadnost.

KOLIK PRODLOUŽENÝCH ŘAS BY SE MĚLO NALEPIT?

Záleží na kvalitě přírodních řas a jejich počtu. Pokud má zákaznice dostatek vlastních zdravých řas, je dobré aplikovat co nejvíce, tedy cca 70 - 80 řas.

KVALITA A VZHLED ŘAS

GLITROVANÉ ŘASY

KAMÍNKY SWAROWSKI

Nabídka služeb - Prodlužování řas

První aplikace (2-3 hodiny) 2.000 Kč
Doplnění 300 Kč
Doplnění ve větším rozsahu, nebo více než 4 týdnech 500 - 1.000 Kč
Lepení řas - trsy 200 - 300 Kč
Glirtrované řasy - příplatek k lepení 100 Kč
Kamínky Swarowski - aplikace 1 kus 40 Kč

Fotogalerie prací


Mobil: +420 724 047 612
E-mail: kosmetika.iveta@email.cz

Pracovní doba: Po - Pá - dle objednávek, možnost přizpůsobení se potřebám klientů.