Permanentní MAKE-UP

jedná se o mikroimplantaci pigmentu do pokožky speciálním přístrojem.
Používá se převážně pro úpravu obočí, očních linek, kontur rtů + stínování (trvanlivost 3 - 5 let) - výběr z barevných pigmentů.

Tato technika vychází z modifikace starého tetovacího umění, přičemž základní rozdíl spočívá v hloubce implantace pigmentu. Při klasickém tetování se používají těžké barvy, které se vpravují hluboko do kůže a nejsou likvidovány obranným systémem (fagocyty, lymfatický systém). Případné odstranění je náročné a zůstávají po něm trvalé následky v podobě jizev. Při PMU se pigment implantuje pouze do pokožky, do spodní části zárodečné vrstvy a používají se lehká barviva na přírodní bázi, která se postupně, přirozeným způsobem odbourávají. Tyto rozdíly se promítají v konečném efektu, kdy výsledky klasického tetování jsou prakticky doživotní, kdežto pigmentace PMU je časově omezena zhruba na jeden až pět roků.

Aplikaci trvalého nalíčení nedoporučujeme provádět při nachlazení a jiném onemocnění, v době menstruace, po požití alkoholu, prostředků zvyšujících krevní tlak, imunitu apod. Při implantaci pigmentu by mohlo dojít ke zvýšenému krvácení, což je jednou z příčin, proč by barvivo mohlo po zahojení vymizet. Další příčinou je použití mastných krémů či olejů v místě aplikace před dokonalým zhojením, nebo přítomnost masti v kůži (doporučujeme před aplikací hloubkové čištění pleti, aby se odstranily nečistoty, zbytky staré pokožky a krémů).

Jestliže dojde k vymizení barviva, je možné pigmentaci opakovat ve stejném místě (po analýze příčin), až po úplném zhojení pokožky a konečném vybarvení pigmentu (min. 4 týdny).

V ceně aplikace není započítáno doplnění případně chybějícího pigmentu (z více než 80% není potřeba), jestliže po druhé aplikaci pigment v pokožce nezůstává, další korekce se již neprovádí z důvodů možného zjizvení.

Osoby trpící cukrovkou, či vážnější alergií, nebo onemocněním musí aplikaci trvalého nalíčení konzultovat se svým lékařem. Doba hojení je individuální a trvá v průměru týden. Po tuto dobu je nezbytné udržovat místo aplikace v čistotě, nepoužívat žádné mastné prostředky a líčidla, nevystavovat se slunečnímu či solárnímu záření a vyhnout se vysoké tělesné námaze. V žádném případě neodstraňovat stroupky, nechat je samovolně odpadnout. Nepoužívat prostředky pro posílení imunity.

Nabídka služeb - Permanentní MAKE-UP

Ceník
Tetování obočí
(celková výplň, stínování, čárkování)
2.000 Kč
Tetování očí - linky horní 1.500 Kč
                        - linky dolní (vnitřní) 1.000 Kč
Kompletní oči 2.000 Kč
Tetování rtů - kontura + výplň (stínování) 3.000 Kč
Jedna korekce po zahojení (1-2 měsíce po aplikaci) ZDARMA
Doplnění pigmentu u zaevidovaných zákaznic do 2 let po aplikaci 50% sleva
Anestetikum EMLA ZDARMA
Umrtvení rtů (anestetikum - injekčně lékařem) 420 Kč

Názvy "NOVINEK"

  • Tetování 3D
  • Metoda mikropigmentace
  • metoda čárkování
  • metoda vláskování
  • metoda tzv. pérkování

To vše je vlastně tetování, jen záleží na dovednosti tatéra(kosmetičky), jak si poradí s jehlou(hloubka vpichu, druh jehel, škrábání, pérkování atd.). Zárověň je třeba mít cit pro detail, vystihnout barevnost pigmentu (používá se postupně více odstínů) a mít individuální přístup ke každé klientce a nepracovat podle šablon a jiných rádoby pomůcek. Tímto se docílí přirozený vzhled a je to běžná metoda tetování (permanentního MAKE-UPU) - pouze s novými názvy. Proto vybírejte salón se zkušenostnmi a nejlépe na doporučení spokojených klientů a nepodléhejte atraktivnosti názvů.


Mobil: +420 724 047 612
E-mail: kosmetika.iveta@email.cz

Pracovní doba: Po - Pá - dle objednávek, možnost přizpůsobení se potřebám klientů.